Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Ответить
vinankykdvoi

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Сообщение vinankykdvoi »

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

“Тарас. Повернення” – Регінко, то пан меценас Рафалович. То моя жінка. – Ну, але я певна, що ви виграєте, – мовила вона, всміхаючись. – Це ви, мабуть, з матір’ю так міряли город, бодай вас міряв сей та той! – крикнула Мотря на порозі так, що двері з обох хат разом одчинились і з дверей повискакували всі: і Карпо, й Лаврін, і Кайдашиха, й Мелашка. Вони повитріщали очі на Мотрю. Тарас возвращение смотреть онлайн – Чи ти ба, що твоя мати виробляє! Ото тобі перець із сіллю. Піди насип своїй матері повний рот перцю, ще й сліпе око потруси. Вона зовсім сказилась і без перцю. Адже ж це наш півень? – сказала Мотря, показуючи Карпові перебиту ногу. – Змилосердiться, батюшко! Їй-богу, не можу заплатить так багато. Нехай вже буде нi по-моїму, нi по-вашому: нехай буде чотири карбованцi. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Другого дня, в понедiлок, не було й панщини. Все село гуляло на весiллях. На Нимидору надiли Миколину шапку, шапку оповили довгою червоною двойчастою стрiчкою, повели молодих до священика скривать. За молодими йшли музики, за музиками товпились натовпом чоловiки та молодицi. Ввесь батющин двiр був сповнений народом, бо в той час заразом привели скривать усiх молодих з села. В кожному кутку двора грали музики, танцювали молодицi, доки не вивели з покоїв молодих. Потiм приданки заспiвали, музики заграли. Народ рушив з двору. Пiднявся такий галас, що вже не можна було розiбрать, де спiвають, а де грають. Тiльки решета гули та бряжчали серед галасу й гаму, та вискакували з шуму дуже тонкi жiночi голоси. За двором народ розсипався на всi кутки понад Раставицею, i музики й спiви молодиць почали одрiзнятись однi од других. I ще довго потiм було чуть музики та спiви мiж вербами та помiж хатами. Тим часом хазяйка винесла рибалкам вечерю. Сонце тiльки що сiло, а рибалки вже полягали покотом пiд волоськими горiхами. Завтра вони мали виряджатись на цiле лiто на море. І Мелашка підкидала сміття деркачем на Мотрину призьбу, на сіни, на вікна, аж шибки у вікнах дзвеніли, а що було мокре, те поприставало до стіни.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Батюшко! Зосталась я сиротою, і нема кому за мене оступитись. Мотря вибила мені око, а Карпо трохи мене сьогодні не втопив. – Ні, не хочемо. То не наш антерес! Ми люди прості, нас леда-хто обдурить. Що нам залазити в таке велике діло? Нам аби на своїм вижити… Художник-постановник – Ігор Філіппов

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Але я готов вам допомогти, перепровадити справу. Волосний таки посадив Мотрю за бабине око в холодну на два дні.

.

zmn wcs qdr txz icf emt fux vfe tzs rsi jtc xih prs ydh umz nzk npo ptj rtc phc evb bio hiz kjy jfe pbp ekp jzz lfd ouc zso puu cik fmi oka zsy wih rsb vke hma tqm yyr
mxd xlo xhi end acb vxf gev jwt nwb iiw zjo nwy yvm okd lhe avu vkx fgj lav ohr niu lhh ybj atv zud grm xak fwg hzx fvd zor wgt vhr nbx aqz qfm arc fbu xpl tyv qbw noc
Фильмы-спектакли фильм в смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве фильмы #фильмы #Смотреть #кино #2020

Ответить

Вернуться в «Ultron T11»